לוחות סנטף לקירוי פרגולות הם פתרון הקירוי כהי טוב שיש בגלל המחיר הנוח שלו, קלות התקנה שלו, היכולת להתאים אותו למספר רב של שימושים, הסוגים והצבעים הרבים שבהם הוא מגיע וכמובן החוזק העוצמתי שלו ביחס למשקל. עם זאת, יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני שקונים סנטף ובוחרים את מידותיו.

חומר גלם איכותי לקירוי פרגולות – סנטף

הסנטף הוא לוח פוליקרבונט – אחת מההמצאות החשובות ביותר שיש כי מדובר על חומר בעל יכולות איטום מעולות. סנטף מגיע בצבע שקוף ממש כמו זכוכית או בכל צבע אחר בגוונים שיכולים להיות חצי שקופים עד אטומים לחלוטין, סנטף חסין מפני קרינת השמש ברמה משתנה וכמובן שניתן לעצב אותו ממש כמו שרוצים בניגוד לזכוכית דורשת עבודה הרבה יותר מסובכת. ללוחות הסנטף מידות אפשריות רבות הודות לגמישות היצירה וההתקנה שלו, ויש להתאים אותו בצורה מושכלת ביותר לשימוש. הנה כמה דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים מידות.

דברים שחשוב לדעת לפני רכישת סנטף

  •  אם אתם רוצים לרכוש סנטף הוא להיות מתאים לסוג השימוש והשלב הראשון הוא להתייחס לעובי. יש לוחות סנטף דקים שיכולים להתאים לפרגולה או לכניסה לבית אך לעומת זאת יש לוחות שאמורים להיות גגונים לאצטדיוני כדורגל, מוזאונים, בתי ספר, מוסדות ממשלתיים וכולה.
  •  צריך בחון את איכות הלוחות שיכולה להשתנות בין מקום למקום. עליכם לבחור מקום אמין בלבד, כזה שמציע שירות התאמה והתקנה מקצועי עם ניסיון בתחום וזאת על מנת ליהנות מהלוחות לפי כל היתרונות שאליהם אתם מצפים.

התאמה מדויקת של המידות הסנטף לקירוי פרגולות 

לפני שלוקחים לסנטף מידות חשוב להבין מדוע הן כל כך חשובות. צריכים להתאים במדויק למקום המיועד להם. יש גגות של חניות שיכולים להיות בגודל של שני מטרים על שלושה מטרים אם רוצים שהסנטף ינקז את מי הגשמים בצורה נכונה יש צורך להתקין אותו במידות מתאימות. אם בוחרים בסנטף גלי, ויחד עם זאת כל לוח צריך לחפוף עם הגלים שלו ללוח אחר. זו הסיבה שאת הלוחות יש לתכנן רק אחרי לקיחת מידות במקום שאליו הוא מיועד להתקנה.

יש לכם עוד שאלות?

רוצים להתייעץ על התקנת פרגולה לגינה  שלכם? צריכים ייעוץ על התקנת דק מעץ או סנטף לקירוי פרגולות ? 

אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבל ייעוץ ללא עלות.

מחפשים פרגולה מאלומיניום או פרגולה לגינה?

צור עם מרכז הפרגולות ועבודות האלומיניום הישראלי קשר עוד היום וקבל ייעוץ מקצועי ללא עלות!

 

רוצים לשמוע עוד? פנו אלינו עוד היום!

צוות המומחים המקצועי של רסט מרכז הפרגולות הישראלי
ישמח לתת לכם את כל המידע על כל סוגי עבודות עץ, עבודות ברזל ועבודות אלומיניום